niedziela, 8 grudnia 2013

Wyniki konkursu!

Czas na obiecane ( i trochę spóźnione) wyniki konkursu, w którym można było wygrać ,,Na szczęście mleko..." Neila Gaimana.
Zwyciężczynią została 
Joanna
Serdecznie gratuluję!

Niestety, z przyczyn niezależnych ode mnie, a czysto technicznych, nie mogę udokumentować losowania, w wyniku którego wyłoniłam zwyciężczynię. Musicie mi to wybaczyć.

Joanna otrzymała ode mnie mejla informującego o zwycięstwie, czekam trzy dni na odpowiedź zawierającą adres, pod który wysłana zostanie nagroda. 

Z waszych odpowiedzi wynika, że wśród blogerek wyjątkowo popularne są anime, głównie Dragon Ball i Czarodziejka z Księżyca. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tego, choć sama uwielbiam ,,chińskie bajki". :)

Inne Wasze odpowiedzi to: Księga dżungli(odpowiedź zwyciężczyni), Mulan, Smerfy, Shrek 2, Muminki, Gnijąca panna młoda, i Gumisie.
Jak zauważyła jedna z uczestniczek, z bajek nigdy się nie wyrasta. :)

Jeszcze raz gratuluję Joannie!

To wszystko na dziś, dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam,
Franca

10 komentarzy:

 1. Gratuluję :) To prawda z bajek się nigdy nie wyrasta :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo, bardzo chciałam przeczytać tę książkę, także naprawdę radość wielka :) Już myślałam, że Mikołaj o mnie zapomniał w tym roku ;) Dziękuję!

  PS
  U mnie też trwa konkurs, także zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie spróbuję w nim swojego szczęścia, dziękuję za informację i jeszcze raz gratuluję wygranej :)

   Usuń
 3. Gratulacje! A bajki uwielbiam! I chyba nigdy z nich nie wyrosnę ;)

  OdpowiedzUsuń

Hej, jeśli przeczytałeś tę recenzję i chociaż odrobinę Ci się spodobała, daj mi o tym znać. Gdy tylko widzę chociaż jeden nowy komentarz naprawdę wierzę, że warto pisać dalej, a uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy. Znasz to uczucie, prawda?