środa, 24 grudnia 2014

Kolejny nudny wpis z życzeniami

Nudny? To słowo nie pasuje do klimatu Świąt Bożego Narodzenia, ale przyznajmy, czytanie dziesiątek postów z życzeniami w końcu staje się nużące. Czy aby na pewno?

Boże Narodzenie to czas, w którym kicz przestaje być kiczem, komercja komercją i wszyscy są szczęśliwi, ponieważ mogą złożyć sobie życzenia i przełamać się opłatkiem. Co takiego mają w sobie te święta, że świat na chwilę staje się lepszy? Nie wiem i niekoniecznie chcę wiedzieć, na pewno nie w tej chwili. Teraz chcę cieszyć się atmosferą najbliższych dni i chcę, żebyście Wy również się nimi radowali, dlatego życzę Wam tego, aby tegoroczne Święta były tak piękne, jak w Waszych wyobrażeniach

Zapraszam również do wysłuchania kolędy, którą na pewno wieczorem będziecie śpiewać w swoich domach. Brawurowa interpretacja tekstu Franciszka Karpińskiego przez Stanisława Soykę na pewno wprowadzi Was w świąteczny nastrój. 


Wesołych Świąt!

To wszystko na dziś, dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam,
Franca

8 komentarzy:

 1. Wesołych i radosnych Świąt z mnóstwem książek pod choinką ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki to czas, że wszyscy wszystkim ślą życzenia....więc na nudę tu nie ma miejsca.
  Pięknych chwil życzę.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie życzenia nie są nudne :) Bogatego książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wprawdzie to już II dzień świąt, ale życzenia są niemniej serdeczne. Ciesz się tym całkiem miłym czasem tak, jak lubisz :)

  OdpowiedzUsuń

Hej, jeśli przeczytałeś tę recenzję i chociaż odrobinę Ci się spodobała, daj mi o tym znać. Gdy tylko widzę chociaż jeden nowy komentarz naprawdę wierzę, że warto pisać dalej, a uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy. Znasz to uczucie, prawda?